Anasayfa

[rev_slider alias=”home-5″ slidertitle=”Home 5″][/rev_slider]
En İyi Temizlik Şirketi

Parlat Bir Ulusoy Projesidir

Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik şirketleri arasında lider olan dış cephe cam temizleme ve ahşap parke cilalama konularında uzman firmayız. Temizlik firmaları arasında bizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Çünkü Ev temizliği ve iş yeri temizliği için güvenilir ve işinde uzman personellerimizle tam kurumsal olarak hizmetinizdeyiz. Bununla beraber En iyi temizlik şirketi olarak sizlere hizmet bizim için gurudur.

Aynı zamanda Türkiye’nin en iyi ve köklü firması olan ULUSOY kuruluşu şirketimiz hizmetinizdedir. Bununla beraber 2020 yılından beri hizmet sunan şirketimiz: işini geniş kapsamlı bir hale getirdi. Aynı zamanda profesyonel ve sabit kadrolarla çalışma sunan tek firmayız. bununla beraber şirket çalışanlarımızın tamamı sabit kadrolu ve işinde uzman kişilerden oluşmaktadır.

update-banner1
update-banner2
15k+

Temizlik


1
+
Tamamlanan Proje

1
+
Mutlu Müşteri

1
+
Ödül

1
+
Çalışan
Parlat

Türkiye’nin En İyi Temizlik Firması

Temizlik Firması

İstanbul merkezli Türkiye’nin en iyi temizlik şirketi olarak hizmetinizde hazırız. Bununla beraber profesyonel kadrolarımızla en iyi hizmeti sonuçlandıracağımıza emin olabilirsiniz. Çünkü firma çalışanlarımızın tamamı kendi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda her biri en az beş yıl temizlik sektöründe çalışmış hizmet vermiş kişilerden oluşmaktadır. Firmamız çalışanları adına garanti vermektedir. Çünkü sigortalı ve sabit kadrolu personellerimize kesinlikle güvenebilirsiniz. Detaylı ve  hassas bir hizmet için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile size en iyi hizmeti neticelendirecek bir çalışma planı çıkarıyoruz.

Bütün kurumsallığını tamamlamış ve profesyonel firmamızla hizmet almanın rahatlığını yaşayın. Çalışan personellerimizin tamamı sigortalı ve sabit kadroludur. Firmamızdan isteyeceğiniz destek için gönderdiğimiz personeller İstanbul içerisinde çalışan ve hizmet veren en iyi bireylerden oluşmaktadır. Bu nedenle hem yaptığımız işe hem de çalışanlarımıza çok güveniyoruz. Müşterilerimizin hassasiyetlerine önem veriyor ve o doğrultuda hizmet sunuyoruz. Bu nedenle sizlerden gelecek görüş ve öneriler bizim için çok değerlidir.

İstanbul Temizlik Şirketleri

Firmamız İstanbul içerisinde ödüllü tek firmadır. Bu nedenle özellikle İstanbul temizlik şirketleri arasında seçim yaparken bizi seçmeniz için bir çok geçerli sebebimiz var. Bunların başında sektörün en iyisi olarak gelmemiz var. Aynı zamanda biz işimizi çok seviyor ve işimize önem veriyoruz. Her zaman daha iyi hizmeti verebilmek için yenilikler yapmaktayız. Pandemi kurallarına uygun çalışma sistemimizle içiniz rahat olsun. İstanbul temizlik şirketi olarak her zaman hijyene önem veren bir firmayız. Kullandığımız temizlik ürünlerinin tamamı müşterilerimize özel olup tek seferliktir.

Firmamız 2000 Yılından beri temizlik ve diğer hizmet sektörlerinde hijyenin ne kadar önemli olduğunu vurgulamıştır. Bunu sağlayabilmek için kadrolarımızı sabit ve sigortalı çalışanlarla oluşturduk. Aynı zamanda temizlik firması olarak hizmet sunmadan önce kesinlikle ücretsiz ekspertiz sunuyoruz. Temizlik malzemelerimizin tamamı size özeldir. Tek sefer kullanılıp geri dönüşüme gönderilmektedir. Aynı temizlik ürününü farklı ev ya da iş yerlerinde defalarca kullanarak sağlıksız bir ortam oluşmasının önüne geçiyoruz.

Ev Temizliği

Profesyonel ve Kurumsal Ev Temizliği Hizmetleri

Ev Temizliği

Profesyonel ve Kurumsal Ev Temizliği Hizmetleri

Villa Temizliği

Villa ve Konaklarınızı Profesyonel Olarak Temizletiyoruz.

Villa Temizliği

Villa ve Konaklarınızı Profesyonel Olarak Temizletiyoruz.

Ofis Temizliği

Ofis ve İş yeri Temizliğinde Profesyonel Firma

Ofis Temizliği

Ofis ve İş yeri Temizliğinde Profesyonel Firma

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Hizmetleri

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Hizmetleri

Ahşap Parke Cilalama

Ahşap parke, Mermer ve Granit Parlatma Hizmetleri

Ahşap Parke Cilalama

Ahşap parke, Mermer ve Granit Parlatma Hizmetleri

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlikle en zor işleri çözelim

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlikle en zor işleri çözelim

Dış Cephe Cam Temizliği

Parlat sistemi ile hizmetin en iyisini en ekonomik şekilde alacaksınız. Temizlikte Türkiye geneli en iyi personel ve ekipmanlara sahibiz. Dış cephe temizliği hizmetimizle plaza ve cam temizliği hizmetleri alabilirsiniz. Dış cephe vinç kurulumu ile sorunsuz bir hizmet çıkarıyoruz. Binalarınızın iç temizliği ile dış temizliğini de yapıyoruz. Görsel anlamda güzel ve temiz bir görünüm sağlıyoruz. Dış cephe temizliği cam ve duvar olacak şekilde olabilir. Dış cephe cam temizliği hizmetimizle net bir görüntü sahibi olabilirsiniz. Bunların bir çoğunun temizlenmesi için kesinlikle profesyonel hizmet almanız gerekecektir. Bu durumda bizim gibi işinin uzmanı kurumsal firmalarla çalışabilirsiniz.

İstanbul dış cephe temizliği en çok hizmet verdiğimiz ilimizdir. Bu nedenle burada hangi sokakta ve hangi semtte nasıl bir çalışma yapacağımızı biliyoruz. Bir çok çalışma alet ve malzememizle en zor alanlarda bile kolay ve pratik bir hizmet çıkarıyoruz. En zor görünen işleriniz bile bizim için kolay. Bizimle anlaşarak işinizin ne kadar kolay ve pratik olarak biteceğini rahatlıkla görebilirsiniz. Bazı lekeler dış cephelerde temizlik anlamında zor durumlar yaşatabilir. Bunların çözümü için profesyonel ekipmanlarımız mevcut. Aynı zamanda büyük geçmiş ve birikimiz sayesinde kesinlikle hatasız hizmet alacaksınız.

Firmamız Bünyesi Altında 27 Farklı Hizmet Mevcut

Profesyonel anlamda kurumsal hizmet veren şirketimiz hizmetinizdedir.  Bizden istediğiniz bütün hizmetler için ücretsiz ekspertiz mevcut.

İletişim

7/24 Kesintisiz İletişim Hattı

Firmamızla kesintisiz olarak iletişim kurabilir ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Telefon:

Çağrı Merkezi: (210) 123 451

Adres:

İstanbul içerisinde 14 şubemi mevcut.,
Sizeen yakın şubemiz için arayınız

Mail Adresi:

info@parlat.com.tr

Çalışma Saatleri:

08.00 – 20.00
_ Testimonial _

The cleaners came within the timeframe.

Thank you for your interest in hiring Denver Cleaning Service Company.

Kesinlikle en iyi temizlik firması

hem evimizin hem de iş yerimizin temizliğini teslim ettik. aldıkları para sonuna kadar helal olsun

Mehmet Ağaoğlu

Çok iyisiniz

Güler yüzlü ve detaylı çalışan bir firma. Teşekkürler.

Ekin Çacuşoğlu

Lütfen Siz De Bizimle Alakalı Deneyimlerinizi Yakınız

Sizin yorum ve önerileriniz bizim için çok değerli.

Parke Cilalama

Firmamız en iyi hizmeti en ekonomik amaçlarda sunmayı amaçlamıştır. Bu nedenle fiyatlandırma politikamız uygundur.  Parke cilalama fiyatları ekonomik ve aynı zamanda en iyisini sunabilen tek firmayız. Aynı zamanda şirket politikası olarak ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Çünkü Parke cilalama fiyat bilgisi alabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede nerede nasıl bir çalışma yapacağımızı görerek biz de sizin için sağlıklı bir fiyat çalışması yapabiliriz. Çalışma günü eksiksiz tam profesyonel bir hizmet için ekspertiziz öneriyoruz.

Ahşap Parke Cilalama İstanbul

Firmamızın merkezi İstanbul içerisindedir. Bu nedenle parke cilalama hizmetlerimiz İstanbul içerisinde daha ekonomiktir. İstanbul içerisinde parke cilalama ve yenileme hizmetimiz mevcut.  Çünkü işi almaktan çok teslim etmenin önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle bizimle anlaştığınız taktirde en iyi firma ve ekibin hizmetinizde olacağına emin olabilirsiniz. Bununla beraber Ahşap zeminlerin yenilenmesi ve cilalanması profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu nedenle 22 yıllık tecrübemizden faydalanın. Güncel ve size özel parke cilalama fiyatları İstanbul için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sistre Cila Firması

Gerçek anlamda tam profesyonel kadrolara sahip bir firmayız. Çünkü biz Sistre cila ustası en iyi olan firmayız. Çalışanlarımızın her biri kendi alanlarında uzman ve sabit kadrolardan oluşmaktadır. Bu nedenle ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz zaman hizmetinize hazır ekiplerimiz var. Aynı zamanda öncesinde yapacağımız ücretsiz keşif ile tam profesyonel hizmet alacaksınız.  Depolama ve nakliye hizmetimizle de isterseniz evinizdeki eşyaları depolayıp cilalama hizmetinden sonra tekrar evinize yerleştiriyoruz.